Sügise alguse päev!

Täna õhtul algab sügis. Selle puhul said lapsed kanda koolis mütsi, salli, kindaid ja villaseid sokke. Vahetundidel toimus mäng, kus lapsed pidid otsima paberist kindaid, millel oli peale kirjutatud sõna. Sõnu kokku oli 8 ja nendest pidi moodustama lause. Õige lause korral said lapsed ÕOV ruumist kommi. Aitäh ÕOVle, kes päeva korraldas ja lastele, kes osa võtsid.

Ilusat sügise algust!

Sügis algab!!!

HOMME (22.09.2017) ALGAB SÜGIS. SEETÕTTU VÕIB HOMME KANDA KOOLIPÄEVAL PEAS MÜTSI, KAELAS SALLI, KÄES KINDAID JA JALAS VILLASEID SOKKE. TOIMUB KA MÄNG, MIDA SELETATAKSE PEALE ESIMEST TUNDI ALGKLASSIDE TASKUS.

AKTIIVSET OSALEMIST!

8. kl. tüdrukute päev Ridalas (20.09.2017)

Täna käisid meie 8. kl. tüdrukud tüdrukute päeval Ridalas. Erinevatest koolidest pandi kokku 5 rühma – meiega ühes rühmas olid veel Risti ja Viigi kooli neiud. Iga grupp pidi läbi käima 5 töötuba, kus räägiti erinevatel teemadel ja lasti teha ka erinevaid harjutusi. Töötubade teemadeks olid: 1. lähisuhte vägivald (räägiti erinevatest vägivalla liikidest); 2. elanikkonna kaitse (mida koju varuda, kui tead, et nädal pole sul kodus elektrit); 3. sõiduauto turvavarustus (kuidas on õige autos kinni olla ja autos asju hoida); 4. kõrvalised tegevused liikluses (mis hajutavad sõidukijuhtide ja jalakäijate tähelepanu liikluses) ja 5. liikumine ja toitumine (toidupüramiid).

Oli tore päev!

Jalgpallivõistlused Lihulas (18.09.2017)

Eile käisid meie 7.-9. klassi poiste ja tüdrukute võistkonnad jalgpalli võistlustel Lihulas. Poisid olid tublid, aga neil ei läinud nii hästi kui tüdrukutel, jäid neljandaks. Võistkonnas oli: Villem Rehkalt, Uku Toomla, Peeter Kaus, Mauri Siider, Carl Marten Aru, Siim Oskar Klimenko, Ardi Rosenberg, Martin Pärna ja Andreas Määrits. Tüdrukute võistkond sai tubli esimese koha. Võistkonda kuulusid: Lysa-Lota Kuusmann, Mariliisa Murumäe, Kätlin Luur, Sille Männik, Lisandra Tõnning, Kadri Laumets, Karolina Lillemets, Jekaterina Jermolina ja Kadri Kaus. Palju õnne teile! Edasi juba vabariiklikule. Aitäh Enn Kergele, kes neid juhendas.

Algklasside spordipäev (13.09.2017)

Täna toimus meil algklasside spordipäev. 1.-3. klassi lapsed hüppasid kaugust, viskasid palli, jooksid 60m ja pikkamaajooksu. Lapsed olid tublid ja rõõmsad ning ilm oli ka super.

Homme peale teist tundi toimub diplomite kättejagamine.
NB! Rohkem pilte leiab PILTIDE alt.

Õuesõppepäev Nõval (05.09.2017)

Täna toimus meil KIK’i projekti raames õuesõppepäev Nõval. Õpilased ja õpetajad jalutasid metsas ja uudistasid kõike põnevat, mida metsas leida võib, said linde vaadelda/kuulata, mererannas jalutada, mustikaid süüa ning suuremad tegid läbi orienteerumisraja. Lõunaks tõid meile tublid kokad seljankasuppi. Meie uus kunstiõpetaja, Kristel, lasi igaühel joonistada pisikese lipiku peale tänaseid emotsioone/mõtteid. Päeva lõpetas iga klassi kokkuvõte, mida tänasest päevast õpiti. Ilm oli ilus ja tuju oli hea – igati korda läinud päev. Suur aitäh Mare Urbasele, kes oli projekti eestvedaja.

Pilte saab näha Facebookist fotode alt.

5. september – õuesõppepäev!

Alustame õppeaastat üheskoos kogu kooliperega loodus- ja  keskkonnaprogrammidega Nõva piirkonnas:

Klass Õppeprogramm Läbiviija
1.-3. Seljakotiprogramm – Liivaseranna-Peraküla õpperajal. Nõva LK
4.-5. Maa, mis tõuseb merest Nõva LK
6.-7. Nutikas linnuõpe Huvitava Bioloogia Kooli
8.-9. Orienteerumisrada- märka loodust! Nõva LK

Väljasõit kooli juurest kell 8.30 ja tagasi jõuame koolibussi ajaks (15.45).

Koolilõunat sööme peale õppeprogrammi läbimist Peraküla rannas.

Kokkuvõte õppepäevast peale lõunasööki.

Riietuda vastavalt ilmastikule ja kihiliselt (arvestada võimaliku ilmamuutusega päeva jooksul ja tugeva tuulega mere ääres), niiskuskindlad ja mugavad jalatsid – kõikide programmide käigus on jalgsiretked metsas.

Kaasa võtta: joogivee pudel, võileib (ootepausiks enne lõunasööki), kirjutusvahend ja mingi tugevam alus töölehe/kirjaliku ülesande täitmiseks, paber- või kilekott huvitavate leidude tarbeks, soovitavalt vahend pildistamiseks.

Et looduses liikuda ja tegutseda oleks mõnus, pakkida kõik vajalik mugavalt seljakotti.

Lisainfo – klassijuhataja või projektijuht M. Urbas.

Õuesõppepäeva tegevusi rahastab Keskkonnainvesteeringute Keskus.