Küünlaümbriste ja patareide kogumise kampaania

Taebla Kool osales sel õppeaastal esimest korda küünlaümbriste ja patareide kogumise kampaanias. Kuue klassi peale koguti kokku 13 210 küünlaümbrist ja üle 5700 patarei. Kõige aktiivsemaks kogujaks osutus 4. klass. Kogujad klassid olid väga tublid ja järgmine aasta äkki võtavad juba kõik klassid osa.

Paar pilti ka rammumeestest, kes aitasid saaki auto peale tassida.

“Ei kiusamisele” loeng Helen Adamsoni ja Erik-Andres Nuudiga (28.03.2018)

Täna käis meie 4.-7. ja 9. klassil külas Helen Adamson ja Erik-Andres Nuut. Helen on loengute “Ei kiusamisele” eestvedaja ja Erik-Andres käib temaga aeg-ajalt kaasas, et oma koolikiusamise kogemusest õpilastele rääkida. Peale selle on Helen veel laulja ning Erik-Andres pianist ja Eesti ainukene lehepillimängija. Koos nad rääkisid kuidas neid kooliajal kiusati ja kuidas see on nende elusid mõjutanud ja kuidas siiani mõjutab. Erik-Andres esitas veel klaveril ühe pala ja koos esitasid ka Heleni ühe tuntuma laulu “Kas tead”. Aitäh asjaliku loengu eest.

Tegus esmaspäev (26.03.2018)

Täna (26.03.2018) oli meil koolis üpris tegus päev:
– viis 9. klassi õpilast käisid individuaalsel mälumängul;
– 2. tund käis 7.-9. klassil loengut pidamas ettevõtja Tarmo Kruuspang;
– pärast sööki läksid 6.-7. klassi õpilased Taebla kultuurimajja näitust vaatama.

Stiilinädal (19.-23.03.2018)

Sel nädalal toimus meil kevade alguse puhul stiilinädal. Iga päev pidi koolirahvas panema erinevas stiilis riietusi selga – esmaspäeval uneriided (aktiivseim oli 7. klass), teisipäev kevadised riided (aktiivseim oli 7. klass), kolmapäeval poisid tüdrukuteks ja vastupidi (aktiivseim oli 2. klass), neljapäeval multikategelased (aktiivseim oli 3. klass) ning reedel nostalgia (aktiivseim oli 7. klass). Täna valiti välja stiilinädala üleüldiselt aktiivseim klass – kelleks osutus 7. klass. Täna, viimasel päeval, jagati pisikesi magusaid auhindu ka aktiivsematele õpilastele eraldi.

Aitäh õpilasesindusele toreda ürituse eest ja õpilastele ning õpetajatele, kes aktiivselt osa võtsid.

Kontsert “Isamaale emakeeles” (14.03.2018)

Eile õhtul toimus Ühisgümnaasiumis Läänemaa õpilaste muusikaline kingitus-kontsert “Isamaale emakeeles”, kus astus üles ka Taebla Kooli poisteansambel – Rait Bachman, Remi Reiman, Samuel Sert, Oskar Pisnenko, Kaspar Plans, Kristofer Kaabel ja Janar Voorel. Suur aitäh tublidele poistele ja nende juhendajale Kaja Avilale.