Indiaaniõhtud Taebla raamatukogus

Sel kevadel ja suvel toimusid Taebla raamatukogus koostöös Risti Käsitöömaja ning siseministeeriumi ja Kodanikuühiskonna Sihtkapitali rahastusel, neljal korral indiaaniõhtud lapsele ja vanemale, kus koguneti üheskoos nokitsema, tegema kunsti, joogatama, teed jooma ning kuulama indiaanilugusid.

Viimasel, viiendal indiaaniõhtul esmaspäeval 12.06 17.30-19.00 on meiega Loore Martma, kellega koos meisterdame vihmapilli, kuulame indiaanilugu ning musitseerime ilusa Eestimaa suve auks.

Taaskord on oodatud kõik raamatukokku erilisele õhtule!

Üritused on tasuta. Projekti rahastab siseministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital

Viimane koolipäev (02.06.2017)

Täna oli Taebla Gümnaasiumi viimane koolipäev. Sel puhul matkasime kooliga Võntküla külaplatsile, kus toimus vabas õhus mõnus aktus. Kohapeal jagati kiituskirju, esinesid Samuel karmoškaga, Minu Tantsukooli tantsulapsed ja Lisete luuletusega. Koos mängiti veel mõned mängud ja söödi suppi. Ilm oli küll natukene jahe, aga vähemalt päike paistis.

SOOVIME TEILE TOREDAT JA PÄIKESELIST SUVEVAHEAEGA!

VIIMANE KOOLIPÄEV (02.06.2017)

• 8:30 KOGUNEMINE KOOLI SISEHOOVIS
  • MATKA ALUSTAMINE
  • VÕNTKÜLA KÜLAPLATSILE JÕUDMINE, KOHTADELE SÄTTIMINE
  • ALGAB AKTUS
  • AKTUSEL ESINEMISED, ÕPITULEMUSTE KOKKUVÕTE JA KIITUSKIRJADE JAGAMINE
  • AKTUSE LÕPP
  • KLASSIJUHATAJATUND
  • MÄNGUD
  • 12:00 SUPI SÖÖMINE
  • 12:30 BUSSID JÄRGI

Maakonna tantsupidu (27.05.2017)

Laupäeval toimus Haapsalus maakonna tantsupidu. Hommik algas proovidega ja päeva lõpetas rongkäik ja pidu, kus esinesid meie kooli 3 rahvatantsurühma. Lapsed pidasid kenasti vastu ja ilm oli ka meie poolt. Suur aitäh õpetaja Malle Niidule.