Jalgrattapäev (25.05.2017)

Täna toimus meil koolis 9. kl. korraldatud jalgrattapäev. Ilm oli ilus ja tuju hea. Klassid pidid läbima 5 punkti, kus üheksandikud lasid neil erinevaid tegevusi teha – sportlike tegevusi, erinevaid toite maitsta ja mõistatusi mõistatada. Kellel ei olnud ratast kaasas, sai punktid läbi jalutada. Aitäh 9. klassile ja klassijuhatajale toreda päeva eest.

Pilte saab näha Facebookist või meie Fotolaost.

Direktori vastuvõtt (20.05.2017)

Täna toimus meil koolis pidulik direktori vastuvõtt tublidele huvitegevuses ja headele õppuritele. Direktor kinkis õpilastele joogitopsid ja vanemad said tänukirjad. Mõnusa meeleolu loomiseks laulsid 1. kl. tüdrukud meile laulu “Kevade hällilaul”, 2. kl. Remi laulis laulu “Kevade marss” ja mängis kannelt ning viimastena esitasid 6. kl. poisid kantritantsu. Vastuvõtu lõpetas ühine tordisöömine. Aitäh kõigile, kes ürituse korraldamisel abiks olid ning õpilastele ja vanematele, kes üritusele tulla said.

Saalihoki võistlus 11.05.2017

Läänemaa U19 vanuseklassi saalihoki meistriks tuli Taebla Gümnaasium (treener Urmet Rotman). Järgnesid Oru spordiklubi (Renno Silde) ja Noarootsi (Silver Schönberg). Võitjaks tulid: Joonas Alekand, Ralf Kurus, Tauno Reeder, Rasmus Jammer, Jander Korpe, Erik Mihkel Pukk, Elari Tahvinov, Peeter Kaus, Silver Tülp, Karel Loorits. Turniiri parimaks väravavahiks valiti meie 9. kl. Erik Mihkel Pukk. Tublid olete!

Algklasside olümpia (11.05.2017)

Eile (11.05.2017) toimus Haapsalus Läänemaa Koolispordi Liidu korraldatud algklasside olümpia, kus osales 11 kooli üle maakonna. Ka meie 24 õpilast võttis olümpiast osa. Omavahel võeti mõõtu pendelteatejooksus, palliviskes, kaugushüppes ja staadioniringi jooksus. Parimatele oli auhinnaks medal ja diplom. Kõigile osalejatele pika võistluspäeva lõpetuseks kõrrejook ja banaan.

Meie õpilastest 4 said kulla: Rasmus Remlik 1. kl. (pallivise), Marten Volas 3. kl. (pallivise), Aleksandra Pisnenko 3. kl. (pallivise) ja Kristofer Kaabel 3. kl. (400m jooks).

Ja 4 pronksi: Kevin Reidla 2. kl. (kaugushüpe), Rünno Raadla 2. kl. (400m jooks), Marielle Kokk 3. kl. (pallivise) ja Miina Laura Kaus 3. kl. (400m jooks).

Aitäh kõigile osalejatele ja õpetajatele!

Rohkem informatsiooni ja pilte järgmiselt lingilt: http://online.le.ee/…/eile-toimus-haapsalu-staadionil-algk…/

“Teeme Ära” talgud 12.05.2017

Täna toimus meil koolis “Teeme Ära” talgud. Kogu koolipere toimetas nii nagu sai – kooli ümbrus koristati prügist ja oksaprahist ning riisuti, kokad tegid päeva lõpuks meile maitsva supi ja magustoiduks saime jäätist, 12. kl. aga toimetas Kullamaal matemaatika eksami kallal.

Algklassid käisid õues koristamas natukene varem kui ülejäänud, sest nemad läksid peale töötegemist Orule Ilmar Trulli kuulama.

Oli mõnus ja päikesepaisteline päev!

Pilte koristustöödest saab näha fotolaost või Facebookist.

Kevadkontsert 10.05.2017

Eile õhtul toimus Taebla kultuurimajas meie kevadkontsert. Esinejaid oli palju ja kõik lapsed olid väga tublid. Õhtu jooksul lauldi, mängiti pilli, loeti luuletusi ja tantsiti. Õhtu naelaks oli aga viimane number, kus 1. ja 12. kl. tantsisid koos rumbat, džaivi ja lõpetuseks lõbusa kantritantsu. Oli tore õhtu, aitäh kõigile esinejatele, juhendajatele ja teistele asjaosalistele.

Pilte saab näha Fotolaost ja Facebookist.

Külas Ants Veetõusme

Täna (11.05) käis meil külas Ants Veetõusme (Eesti ekspoliitik, rahandus-, äri- ja sporditegelane), kes rääkis 8.-12. klassile oma elust, erinevatest töökohtadest, spordist ja natukene ka Euroopa Liidust. Õpilased kuulasid huviga ja natukene rääkisid kaasa ka.

9. ja 12. kl. lõpureis Peterburis

9. ja 12. klassi õpilased käisid 3-päevasel lõpuekskursioonil Peterburis.

Esimesel päeval külastati Kroonlinna vaatamisväärsusi, seejärel võeti suund Neevalinna. Kuna hotell asus kesklinnas, oli juba õhtul võimalik veidi linnaga tutvuda ja metrood uudistada.

Tõeline kultuurireis algas teise päeva hommikul. Reisijuht Katrin võttis oma tööd südamega ja pajatas inimestest, paleedest, tänavatest, muuseumidest ja kirikutest, nii ajaloost kui tänapäevast. Üllatas, et nii palju eestlasi on olnud Peterburiga seotud. Käidi ka kohtades, kus eestlased 100 aastat tagasi aprillis oma riigi tekkele aluse panid. Uhkete õigeusutemplite kõrval mõjus Jaani kirik tagasihoidlikult kodusena.

Kolmandal päeval tehti ringkäik Ermitaažis. Peterburi ilm näitas üsna tuulist nägu, kuid läbi vihma ja ootamatult maha sadanud lume jõuti viperusteta koju. Aitäh Katrinile ja bussijuht Toivole!

/Tekst: Tiina Mägi/

Pilte saab näha Fotolaost või Facebookist fotode alt!