Õpilasfirma laat Pärnus (09.12.2017)

9. detsembril käisid meie peatselt registreeritud 7. klassi õpilasfirma Pärnus kahte õpilasfirmade laata uudistamas – Port Arturis ja Kaubamajakas. Õpilastele jäi eriti meelde müüdav raba vesi, mis on ju hirmus kasulik.
Kui kõik hästi läheb, saab järgmise nädala jooksul meie õpilasfirma ka registreeritud ja äkki õnnestub 23.12 juba Raplas toimuval laadal osaleda. Kui ei, siis järgmine võimalus on 10. veebruaril Tallinnas. Soovime noortele ja juhendajale Juhan Lehepuule edu!

Piirkondlik loodusteaduste olümpiaad (11.11.2017)

11. novembril toimus Oru koolis  piirkondlik loodusteaduste olümpiaad. Maakonna koolides osalesid Oru, Taebla ja Lihula.

Õpilased võistlesid ühes arvestusklassis ning maksimaalselt oli võimalik saada 139 punkti.

Parimad olid:

I –  Karolina Lillemets, Taebla kooli 9. Klass, 82,75 punkti, juhendajad Jaanus Mägi ja Pille Alekand

II –  Silver Nikkel, Lihula gümnaasiumi 7. Klass, 71,5 p, juhendaja Peeter Hermik

III –  Samuel Kastepõld, Lihula gümnaasiumi 7. Klass, 67,25 p, juhendaja Peeter Hermik

Töö viisid läbi õpetajad Margit Kiivit, Kristina Taits ja Peeter Hermik. Aitäh teile!

Tööd parandas vabariiklik komisjon.

Palju õnne õpilastele ja nende õpetajatele!

Olümpiaadi läbi viimist toetas Läänemaa Omavalitsuste Liit.

Jõulupühade algus (04.12.2017)

Täna toimus meil koolis pühade alguse puhul väike aktus. Esimese klassi Emily ja kolmanda klassi Remi lugesid luuletust, direktor süütas esimese advendi küünla ja külas oli Taebla Kooli vilistlane Samuel Reinaru, kes laulis meile ilusaid jõululaule. Aitäh Emilyle, Remile ja õpetajatele, kes aitasid lastel luuletused selgeks saada. Suur aitäh Samuelile, kes oli nõus meile külla tulema.

Pärast tunde aitasid pikapäevarühma lapsed kuuske ehtida ning suuremad lapsed akendele kaunistusi panna.

Ilusat ja meeleolukat pühadeaega!

Playback Show (01.12.2017)

Reedel toimus meil koolis Playback Show. Ette oli valmistatud 10 esitust – õpilaste, õpetajate ja hoolekogu poolt. Esitused olid väga toredad ja vaimukad. Õhtu sujus kenasti. Aitäh kõigile esinejatele ja neile, kes aitasid esitusi ette valmistada, kohtunikele, hoolekogule ja õhtujuhtidele.

Rohkem pilte saab näha Facebookist.

Kadripäev (27.11.2017)

Eile toimus meil koolis kadripäeva tähistamine. Õpilased ja õpetajad said endale valged riided selga panna ja laadal asju müüa/osta. Õpilased valmistasid laada jaoks maitsvaid suupisteid ning oli ka meisterdatud asju müügis. Aitäh toreda päeva eest!