Taebla Kooli 4. matemaatikapäev (07.12.2023)

Neljapäeval, 07. 12. 2023, toimus Taebla Kooli 4. matemaatikapäev, millest võtsid osa Martna Põhikooli, Kullamaa Keskkooli, Noarootsi Kooli, Oru Kooli, Palivere Põhikooli ja Taebla Kooli parimad matemaatikatundjad.

Parimale matemaatikatundjale on Lääne- Nigula valla ettevõtja JAAK MULLO välja pannud 500 eurot auhinnaraha. Eelmisel matemaatikapäeval sai 500- eurose preemia Taebla Kooli õpilane OSKAR LOORING

Auhinnalised kohad antakse välja 6, 7, 8 ja 9 klassi arvestuses kolmele parimale Lääne- Nigula valla matemaatikatundjale. Auhinnad toimetab koolidesse kohale ja annab üle Taebla Kooli direktor JAANUS MÄGI.

Matemaatikapäeval selgitati välja ka parimad matemaatikatundjad kõikides Taebla Kooli klassides. Parimaid autasustatakse!

Õpilastega kohtus Haapsalust pärit matemaatikahuviline ja ettevõtja TARGO TENNISBERG.

Matemaatikapäeva idee algataja on matemaatikaõpetaja HANNES SAARSOO

Matemaatikapäeva tunnustati Lääne- Nigula valla poolt “Haridustegu 2023” tiitliga

Üritust rahastab SA Läänemaa (HTM vahendid)

Targo Tennisberg