Taebla Kooli II matemaatikapäev

Taebla Kooli II MATEMAATIKAPÄEV toimub neljapäeval, 20. jaanuaril 2022.a Taebla Koolis.

Matemaatikapäeva eesmärk on huvi äratamine reaalainete vastu. Osalema on kutsutud ka teised Lääne-Nigula valla koolid.

1. – 5. klassi õpilastel toimub matemaatikatund tavapärasel ajal. Tunnis lahendatakse õpetajate poolt koostatud põnevaid ülesandeid. Selgitatakse välja parimad matemaatikatundjad ning neid autasustatakse.

6. -9. klassi õpilased kohtuvad kell 09.30 aulas Tartu Ülikooli Kliinikumi molekulaar- ja rakubioloogia doktor MARIO PLAASIGA (endine Taebla poiss).
10.30 – 12.30 ülesannete lahendamise võistlus 6.-9. klassi õpilastele (igast vanuseklassist oodatakse võistlema kuni kolm õpilast, teistel on tavapärased tunnid)
12.30 LÕUNASÖÖK

küsimuste korral