Author Archives: Ester Rodima

Uue õppeaasta algus!

Esimesel septembril liitus meie kooliperega 24 1. klassi õpilast. 1. A klassi klassijuhatajaks sai Taebla Koolis uus õpetaja Maarja Tuul ning 1. B klassi klassijuhatajaks sai Ave Bachman.

ILUSAT UUT KOOLIAASTAT!

Algklasside olümpia!

27. mail toimus Haapsalu staadionil KSL algklasside olümpia, kus võisteldi pendelteatejooksus, palliviskes, kaugushüppes ja 400m jooksus.

Taebla Kooli võistkonda kuulusid:
1. kl. Kuldar Raudberg
2. kl. Agor Aron Aljas
2. kl. Stella Kängsepp
2. kl. Kirsika Lahe
2. kl. Marten Lõhmus
2. kl. Isabella Männi
2. kl. Eliise Posti
2. kl. Sebastian Raudsoo
2. kl. Kevin Siider
2. kl. Helen-Marii Tülp

Võistkond saavutas pendelteatejooksus tubli 2. koha. Ning 3. koha palliviskes saavutas Eliise Posti.

Suur aitäh võistkonnale ja õpetaja Malle Niidule.

Korvpallivõistlused

Eile toimus meil 8. klassi loovtöö raames 4.-9. klassi korvpallivõistlused. Päev läks kenasti ja õpilased olid täis võistlushimu.

Suur aitäh korraldajatele Kaarel Plans, Alari Viilma ja Hendri Maidle. Aitäh juhendaja Enn Kergele ja klassijuhataja Riina Veskele. Muidugi täname ka abilisi Mauri Siider, Ranek Kulbok ja Keijo-Kevin Korpe.

Paari nädala pärast juba saalijalgpalli võistlused.

KiVa kool

Taebla Kool on KIVA kool olnud paar aastat. Sel aastal rõõmustati me õpetajaid sallidega. Nagu pildilt näha toob sellise rätiku kandmine sära silma. Head KIVAtamist!

Murdmaajooks (06.10.2020)

Eile käisid Taebla Kooli lapsed Paliveres murdmaad jooksmas. Rajaprofiil oli ärev, aga kõik andsid endast parima kuni finišini välja. Nii mitmelegi õpilasele oli see nende päris esimene jooksuvõistlus. Aitäh teile!

Läänemaa Koolispordiliidu meistrivõistlused kergejõustikus

Eile toimusid Läänemaa Koolispordiliidu meistrivõistlused kergejõustikus.

4 x 100 m jooksus saavutasid II koha ning hõbemedali:
1. Karl – Richard Ojala
2. Oskar Looring
3. Kristofer Kaabel
4. Mattias Kaus

I koht ja kuldmedal kõrgushüppes
Oskar Pisnenko

II koht ja hõbemedal kaugushüppes

III koht ja pronksmedal 60 m jooksus’
Oskar Pisnenko

III koht ja pronksmedal palliviskes
Oskar Looring

Täname kõiki osavõtjaid, kohtunik Kaarel Plansi ning õpetaja Enn Kerget ja Kadri Lukki
fotod: Enn Kerge

KIK-projektiga Nõval (04.09.2020)

Reedel käis terve Taebla koolipere KIK-projektiga Nõval. 1.-4. klass tutvusid teemaga “Meie metsaannid” ja 5.-6. klass “Loodusega koos”. 7.-9. klass orienteerus metsas iseseisvalt Loquizi äppi kasutades. Kui rajad olid läbitud söödi üheskoos maitsvat suppi. Ilm oli meie poolt, päike paistis ja oli mõnus soe.