Author Archives: Ester Rodima

Rahvastepalli võistlus (07.11.2019)

Eile toimus Haapsalu Wiedemanni spordihoones KSL 4.-5. kl. rahvastepalli võistlus. Meie kooli esindasid tüdrukute ja poiste võistkond. Tüdrukute võistkonnal kahjuks nii hästi ei läinud, aga poisid saavutasid tubli 3. koha. Poistevõistkonda kuulusid Henri Klopman, Kevin Reidla, Rünno Raadla, Samuel Sert, Rait Bachman, Mattias Siider, Remi Reimann ja Rasmus Tee. Väga tublid olete kõik!

Orienteerumine (26.09.2019)

Eile toimus spordinädala raames mõnus orienteerumine. Ilm oli super ja lapsed said õues 2,5 tundi mütata. Kokku moodustasime 9 segagruppi. Iga grupp pidi läbi käima 8 punkti + 5 fotopunkti. Punktides said lapsed vibuga ilvese pihta lasta, mälu treenida, Nigula kiriku aias piltide järgi erinevaid asju otsida, discgolfi mängida, võsast asju otsida, inimpüramiide teha ja jõge ületada.
Suur aitäh Veljo Ilumäele, Helin Ilumäele, Riina Koptile, Karmen Aavikule, Remi Neitsovile, Liina Rälile, Joel Reinarule, Silja Pikkarole, Ave Larionovale ja Sergo Viilile abi eest.

Valgejärve matkarajal (06.09.2019)

Eelmine reede käisid Taebla Kooli õpilased ja õpetajad Valgejärve matkarajal. Ilm oli ilus ja jalutuskäik mõnus. Õpilased olid kõik väga tublid ja pidasid kenasti vastu.

Samal päeval käisid 1.-3. kl. õpilased Nõval jalutamas ja loodusega tutvumas. Natukene tuuline oli ilm, aga muidu läks kõik väga kenasti.

1. september 2019

Eile algas Taebla Koolis uus õppeaasta. Esimesse klassi tuli 8 õpilast, kelle klassijuhatajaks sai õp. Malle Niit. Koolis on sel õppeaastal kokku 122 õpilast. Jõudu ja jaksu õpetajatele ning rõõmsat meelt ja usinust õpilastele.

Ilusat alanud kooliaastat.

Koolibussi ajad 1. septembril

10:00 Väänla
10:10 Turvalepa
10:13 Kedre
10:15 Kirimäe I
10:17 Kirimäe II
10:30 Võnnu
10:40 Kirimäe mõis
10:42 Taebla Metsa t. teeots
10:45 Taebla Piiri t. teeots
10:47 Laikmaa teeots
10:50 Taebla Kool

Koju suundub koolibuss kell 12:30.

Kohtume 1. septembril.

Olümpiamängud Kullamaal (04.06.2019)

Eile käisid 5.-8. klassi õpilased Kullamaal olümpiamängudel. Jõudu katsuti Risti, Kullamaa ja Palivere kooli õpilastega. Alad, mis läbi tehti, olid kuulitõuge, pallivise, 60m jooks, kaugushüpe, discgolf, noolevise, vibulaskmine, päästeteenistuse punkt, teatejooks ja ringteatejooks. Õpilased olid väga tublid ja tõid päris mitu medalit, ilm oli super. Aitäh osalejatele ja korraldajatele.

Pilte saab näha järgmiselt lingilt: https://drive.google.com/open?id=1GUWsZfJR2oS2kKzZwtOLPwD5RmEVEsoj