Author Archives: Ester Rodima

Olümpiamängud Kullamaal (04.06.2019)

Eile käisid 5.-8. klassi õpilased Kullamaal olümpiamängudel. Jõudu katsuti Risti, Kullamaa ja Palivere kooli õpilastega. Alad, mis läbi tehti, olid kuulitõuge, pallivise, 60m jooks, kaugushüpe, discgolf, noolevise, vibulaskmine, päästeteenistuse punkt, teatejooks ja ringteatejooks. Õpilased olid väga tublid ja tõid päris mitu medalit, ilm oli super. Aitäh osalejatele ja korraldajatele. 

Pilte saab näha järgmiselt lingilt: https://drive.google.com/open?id=1GUWsZfJR2oS2kKzZwtOLPwD5RmEVEsoj

Kergejõustiku võistlused (23.05.2019)

Eile käisid meie õpilased Haapsalus kergejõustiku võistlustel. Poiste B-klassi 4x100m jooksus said Mattias Kaus, Carl Marten Aru, Ranek Kulbok ja Mauri Siider 3. koha. Poiste C-klassi palliviskes sai Mattias Kaus 1. koha, kaugushüppes 2. koha ning 60m jooksus ja kõrgushüppes 3. koha.Poiste B-klassi kõrgushüppes sai Carl Marten Aru 2. koha. Olite väga tublid!

9. klassi lõpureis Hiiumaale (15.-16.05.2019)

Kolmapäev-neljapäev veetis meie 9. klass Hiiumaal lõpureisil. Olid suviselt soojad ja meeliköitvad ekskursioonipäevad. Hiiumaa peamised vaatamist ja tähelepanu köitvad reisipunktid sai läbi käidud (Ristimägi-Kärdla-Tahkuna-“Eiffeli linnak”-Kõpu-Kalana-Ristna-Vaemla-Kassari-Sääretirp-Heltermaa). Lapsed olid osavõtlikud ja väga tublid. Suured tänud klassijuhataja Kaja Avilale ja reisisaatja Tiia Kausile.

6. kl. rabamatkal (08.05.2019)

Täna toimus 6. klassil õuesõppe päev Marimetsa rabas. Matkal täitsid õpilased õpetaja Kätlin Reiniku ettevalmistatud töölehti infotahvlite abil. Sellest reisiprotokollist kujunes nende reisipäevik. Matkates tutvuti veel soo-ja rabataimedega.
Vaatetornis peeti pikniku ja julgemad said proovida, kui raske on kätt turba sisse suruda. Oli mõnus ja õpetlik päev.