Author Archives: Ester Rodima

Jõulutöötoad (18.12.2018)

Täna (18.12.2018) toimus koolis jõulutöötoad. Kokku oli 8 erinevat töötuba, iga klass külastas nendest viite, mis loosiga neile tuli. Töötoad olid järgmised:
1. Õpilasesinduse poolt korraldatud piparkookide valmistamine ja kaunistamine;
2. Šokolaadiümbrikute meisterdamine, mida viisid läbi õp. Riina Veske ja õp. Pille Alekand;
3. Taebla Noortekeskus meisterdas õpilastega külmkapimagneteid;
4. 8. klassi lapsevanemad õpetasid kuidas meisterdada kingikotti ja rääkisid natukene ka lauakommetest;
5. Õp. Kristel Tereping meisterdas õpilastega jõulukaarte;
6. Hoolekogu esindaja juures sai soolataignast ehteid värvida;
7. 5. klassi lapsevanem õpetas kuidas ise helkureid teha;
8. Kehalise kasvatuse õpetajad lasid õpilastel aktiivsemaid tegevusi teha.

Oli üks tore päev. Suur aitäh kõigile, kes olid nõus töötubasi läbi viima, ilma teieta selliseid päevi ei toimuks.

Advendiaja algus (03.12.2018)

Täna toimus meil koolis advendiaja alguse puhul armas kogunemine 1. tunni aeg – külas oli meie oma kooli vilistlane ja kuu aega tagasi pastoriks nimetatud Kristo Hüdsi, kes tõi meile pühade tervitusi. Igale klassile jagati ka advendiküünal.

Vahetundidel sai aga suu magusaks teha õpilaskohviku maitsvate küpsetistega. Aitäh kõigile, kes võtsid vaevaks midagi kodus valmistada ja neid teistele müüa.

8. klassi klassiekskursioon (14.11.2018)

Eile käis meie 8. klass klassiekskursioonil, kus külastati Eesti Tervishoiu Muuseumit (tutvuti programmiga, mille teema lähtub 8. klassi õppekavast). Õpilased kuulasid ja vaatasid huviga. Et päev oleks veel toredam käidi ka Skoda jäähallis uisutamas. Klassijuhata ja õpetaja Kätlin Reinik jäid päevaga rahule, loodame, et lastele ka meeldis.