Category Archives: Määratlemata

Rahvastepalli võistlus (07.11.2019)

Eile toimus Haapsalu Wiedemanni spordihoones KSL 4.-5. kl. rahvastepalli võistlus. Meie kooli esindasid tüdrukute ja poiste võistkond. Tüdrukute võistkonnal kahjuks nii hästi ei läinud, aga poisid saavutasid tubli 3. koha. Poistevõistkonda kuulusid Henri Klopman, Kevin Reidla, Rünno Raadla, Samuel Sert, Rait Bachman, Mattias Siider, Remi Reimann ja Rasmus Tee. Väga tublid olete kõik!

Orienteerumine (26.09.2019)

Eile toimus spordinädala raames mõnus orienteerumine. Ilm oli super ja lapsed said õues 2,5 tundi mütata. Kokku moodustasime 9 segagruppi. Iga grupp pidi läbi käima 8 punkti + 5 fotopunkti. Punktides said lapsed vibuga ilvese pihta lasta, mälu treenida, Nigula kiriku aias piltide järgi erinevaid asju otsida, discgolfi mängida, võsast asju otsida, inimpüramiide teha ja jõge ületada.
Suur aitäh Veljo Ilumäele, Helin Ilumäele, Riina Koptile, Karmen Aavikule, Remi Neitsovile, Liina Rälile, Joel Reinarule, Silja Pikkarole, Ave Larionovale ja Sergo Viilile abi eest.

Valgejärve matkarajal (06.09.2019)

Eelmine reede käisid Taebla Kooli õpilased ja õpetajad Valgejärve matkarajal. Ilm oli ilus ja jalutuskäik mõnus. Õpilased olid kõik väga tublid ja pidasid kenasti vastu.

Samal päeval käisid 1.-3. kl. õpilased Nõval jalutamas ja loodusega tutvumas. Natukene tuuline oli ilm, aga muidu läks kõik väga kenasti.

1. september 2019

Eile algas Taebla Koolis uus õppeaasta. Esimesse klassi tuli 8 õpilast, kelle klassijuhatajaks sai õp. Malle Niit. Koolis on sel õppeaastal kokku 122 õpilast. Jõudu ja jaksu õpetajatele ning rõõmsat meelt ja usinust õpilastele.

Ilusat alanud kooliaastat.

Tähelepanu! Stuudium!

Taebla Kool kolis oma e-päevikud üle Stuudiumisse. Vanas keskkonnas ei muudeta ega lisata enam mingit infot.

Stuudiumisse on sisestatud eelmise e-päeviku kasutajate nimed ja meiliaadresssid. Esimest korda sisenemiseks vaata õpetust:
https://taebla.ope.ee/abi/info/kasutajakonto/uued-kasutajad

Sealt leiab sisselogimise info nii õpilane kui lapsevanem. Lapsevanemal ja õpilasel PEAVAD olema ERALDI kontod. Lapsevanem ei tohi oma kontot anda lapsele kasutamiseks!

Uude õppesüsteemi sisselogimiseks liigu aadressile:
https://taebla.ope.ee

NB! Lapsevanemad! Lugege peale sisselogimist puudumiste põhjendamise infot:
https://taebla.ope.ee/abi/info/puudumiste-pohjendamine#s-lapsevanem

Kokkuvõte Stuudimi abist:

Kasutajad, kellel polnud eelmises e-päevikus kehtivat meiliaadressi või isikukoodi sisestatud (nt uute õpilaste vanemad) või kes ei saa meiliaadresside vahetuse tõttu Stuudiumisse sisse, looge palun uus konto. ID-kaardi olemasolul proovige sisse logida ID-kaardiga.

Uue konto loomiseks:

Kõikidel õpilastel on olemas “konto” sõltumata sellest, kas nad on Stuudiumisse ise sisse loginud või mitte.

Kui õpilase profiilis on kirjas meiliaadress, saab sisse logida nii:

  1. õpilane klõpsab sisselogimislehel kollasel lingil “saada mulle ligipääsuandmed”
  2. õpilane sisestab oma nime
  3. meiliaadressile saadetakse link, millega õpilane saab sisse logida ja endale salasõna määrata.

Kui õpilase profiilis meiliaadressi pole, saab selle lisada või luua õpilasele parooli õpilase lapsevanem või klassijuhataja. Vaata abi linki!

Kui kõik eelnev ikka ei aita, siis õp Kristel Tereping on teisipäeviti ja neljapäeviti teises majas kunstiklassis. Astu läbi! Vaatame, mis teha annab.

NB! Väga mugav on kasutada Stuudiumi äppi telefonis.

Koolibussi ajad 1. septembril

10:00 Väänla
10:10 Turvalepa
10:13 Kedre
10:15 Kirimäe I
10:17 Kirimäe II
10:30 Võnnu
10:40 Kirimäe mõis
10:42 Taebla Metsa t. teeots
10:45 Taebla Piiri t. teeots
10:47 Laikmaa teeots
10:50 Taebla Kool

Koju suundub koolibuss kell 12:30.

Kohtume 1. septembril.