Töötajad

Leili Aavik koristaja
Arvi Ahi koristaja
Pille Alekand õpetaja keemia pille.alekand[ät]taebla.edu.ee
Kaja Avila õpetaja
klassijuhataja
ringijuht
muusika kaja.avila[ät]taebla.edu.ee
Ave Bachman sotsiaalpedagoog ave.bachman[ät]taebla.edu.ee
Anneli Jaaku klassijuhataja
raamatukoguhoidja
pikapäevarühma õpetaja
inimeseõpetus anneli.jaaku[ät]taebla.edu.ee
Katrin Jaaniste kokk
Knud Jessen ringijuht robootika
Toivo Jõgilaine õpetaja kehaline kasvatus toivo.jogilaine[ät]taebla.edu.ee
Kaja Kaabel õpetaja
klassijuhataja
inglise keel kaja.kaabel[ät]taebla.edu.ee
Reet Kasemets õpetaja matemaatika reet.kasemets[ät]taebla.edu.ee
Aili Kaur õpetaja
ringijuht
tehnoloogiaõp aili.kaur[ät]taebla.edu.ee
Marika Kerge õpetaja matemaatika marika.kerge[ät]taebla.edu.ee
Enn Kerge õpetaja
ringijuht
kehaline kasvatus enn.kerge[ät]taebla.edu.ee
Olga Kudlmeri psühholoog
Juhan Lehepuu õppealajuhataja
õpetaja
vene keel
majandusõpetus
juhan.lehepuu[ät]taebla.edu.ee
Andrus Lillemaa infotehnoloog andrus.lillemaa[ät]taebla.edu.ee
Kaja Loorens õpetaja lapsehoolduspuhkusel
Anneli Lõuna õpetaja ajalugu
ühiskonnaõp
anneli.louna[ät]taebla.edu.ee
Maire Ment abikokk
Jaanus Mägi direktor
õpetaja
füüsika jaanus.magi[ät]taebla.edu.ee
Tiina Mägi õpetaja
klassijuhataja
eesti keel
kirjandus
inimeseõpetus
tiina.magi[ät]taebla.edu.ee
Malle Niit õpetaja
klassijuhataja
ringijuht
pikapäevarühma õpetaja
algõpetus malle.niit[ät]taebla.edu.ee
Aime Porri logopeed aime.porri[ät]mail.ee
Siim Prank õpetaja tehnoloogiaõp siim.prank[ät]taebla.edu.ee
Tiina Prank õpetaja eesti keel
kirjandus
inimeseõpetus
tiina.prank[ät]taebla.edu.ee
Viive Pärna ringijuht
Mikk Pärt ringijuht
Kätlin Reinik õpetaja loodusõpetus
inimeseõpetus
bioloogia
geograafia
Ester Rodima huvijuht
ringijuht
ester.rodima[ät]taebla.edu.ee
Virve Salmu koristaja
Kristiina Simonsen õpetaja algõpetus
Merle Tamm õpetaja
klassijuhataja
pikapäevarühma õpetaja
algõpetus merle.tamm[ät]taebla.edu.ee
Silvia Tellei koristaja
garderoobihoidja
Kristel Tereping õpetaja
e-kooli ja kodulehe administraator
ringijuht
 kunstiõpetus kristel[ät]taebla.edu.ee
Reet Tomingas õpetaja
klassijuhataja
pikapäevarühma õpetaja
algõpetus reet.tomingas[ät]taebla.edu.ee
Riina Veske õpetaja
klassijuhataja
sekretär
vene keel
inimeseõpetus
õpiabi
riina.veske[ät]taebla.edu.ee